previous arrow
next arrow
Slider

Gran Canaria zima w ciepłych krajach

Kierunek: Gran Canaria

Termin: październik 2016

Dla kogo: klient z branży hurtownii budowlanych


 

Opis wycieczki


Wyspy Kanaryjskie, choć terytorialnie należą do Hiszpanii, to są położone na Atlantyku mniej więcej na wysokości południowego Maroko. To usytuowanie sprawia, że przez cały rok można się tam cieszyć klimatem idealnym do wypoczynku. 

To wyspa nazywana miniaturowym kontynentem. Zachwyca odwiedzających bogactwem natury. Najwyższy punkt wyspy stanowi wulkan, który wznosi się na wysokość prawie 2000 m n.p.m. W Maspalomas, między Meloneras a Playa del Inglés, wiatry wiejące znad Sahary utworzyły gigantyczne wydmy. Są one wizytówką wyspy, a plaża ma tu długość 6 km i szerokość do 100 m. W głębi Gran Canarii znajdują się żyzne, rozległe doliny, pokryte bujną roślinnością wąwozy oraz imponujące góry. Natomiast na północy i południowym zachodzie krajobraz wyspy jest zdominowany przez strome klify, o które rozbijają się fale oceanu. W popularnej Playa del Inglés panuje klimat urlopowej beztroski, zabawy i tolerancji. W barach i dyskotekach do późna bawią się ludzie ze wszystkich stron świata. W trakcie wycieczek organizowanych przez Best Incentive Uczestnicy mają szansę w pełni doświadczyć tej różnorodności.

W programie wyjazdu motywacyjnego na Gran Canaria oferujemy m.in.: jeep safari po bezdrożach wyspy, nietypowa przejażdżka na wielbłądach na Wydmach Maspalomas, rejs katamaranem, piękne widoki, wspaniała atmosfera i niezapomniane przeżycia! 

Pogoda

Las Palmas5 Maj 201717°C
Wiatr: 11.27 km/h
Wilgotność: 83%Ciśnienie: 33694.58
Wschód słońca: 7:18 amZachód słońca: 8:39 pm
Pt17°C15°C
Sob18°C16°C
Ndz20°C15°C
Pon20°C16°C
Wt20°C16°C
Śr20°C15°C
Czw20°C17°C