previous arrow
next arrow
Slider

Borneo i Singapur

Kierunek: Borneo i Singapur

Termin: Marzec 2017

Dla kogo: branża informatyczna


Opis wycieczki


Uwielbiamy takie projekty, które łączą w sobie nie tylko zwiedzanie, ale i pomoc potrzebującym. Tym razem tropem Martyny Wojciechowskiej udajemy się do malezyjskiego Borneo. Fantastyczny kierunek, który łączy w sobie kilka cech: oryginalność i unikatowość miejsca, możliwość zwiedzenia na przesiadce Kuala Lumpur lub Singapuru oraz działania CSR.

Tym razem nasza podróż rozpocznie się w Singapurze, gdzie przede wszystkim odwiedzimy Ogrody Przyszłości nie z tego świata. Borneo ma wiele ciekawych miejsc do zobaczenia, jednak my ze względów logistycznych postawiliśmy na prowincję Sarawak. Wyjazd stawia na dwie kluczowe atrakcje: spotkanie z prawdziwymi mieszkańcami wioski plemiennej ukrytej w dżungli (integracja, spanie w tzw. Longhouse) oraz wizyta w ośrodku, w którym żyją niezwykłe orangutany i związane z tym działania CSR.

Podczas wizyty w ośrodku uczestnicy wezmą udział w specjalnym programie obejmujący, na przykład: w podziale na grupy, każdy Uczestnik będzie miał do wykonania zadanie: czyszczenie klatek wybiegowych, przygotowywanie pokarmu dla orangutanów, karmienie zwierząt lub drobne prace naprawcze. Pomoc orangutanom może być doskonałym motywem przewodnim akcji promocyjnej lub programu lojalnościowego. W pomoc mogą zaangażować się nie tylko laureaci, ale również osoby o mniejszych zdobyczach punktowych, które część zasobów swojego konta przekażą na rzecz wspomnianego ośrodka orangutanów. Pomoc finansowa przekazana na tej podstawie przez fundatora nagród, może być wykorzystana szerzej w budowaniu lojalności zaangażowanych w ten projekt klientów poprzez śledzenie zmian, wspomnień, bieżącej sytuacji orangutanów. Gwarantuje to efekt wydłużenia zainteresowania marką i samą akcją promocyjną.

Pogoda

Kuching8 Lis. 201624°C
Wiatr: 6.44 km/h
Wilgotność: 95%Ciśnienie: 34202.54
Wschód słońca: 6:20 amZachód słońca: 6:24 pm
Śr27°C22°C
Czw27°C23°C
Pt28°C22°C
Sob30°C22°C
Ndz28°C23°C
Pon27°C23°C
Wt27°C23°C