previous arrow
next arrow
Slider

Izrael

Kierunek: Izrael

Termin: Marzec 2017

Dla kogo: branża informatyczna

 

Opis wycieczki

 

Izrael to kolejna propozycja na nietypowy wyjazd motywacyjny. Nowoczesny Tel Awiw, historyczna Jerozolima, Eljat wypoczynkowo to tylko niektóre pomysły na ciekawy program. Obecnie dzięki bezpośrednim przelotom tanimi liniami możemy zaledwie w dwie godziny dostać się do tego ciepłego kraju, co dodatkowo podnosi atrakcyjność wyjazdów w miesiącach zimowych.

Nasz przyszłoroczny wyjazd zaczniemy w Tel Awiwie od regionalnej kolacji. Nocleg w pobliżu Jerozolimy pozwoli nam na ograniczenie długich transferów do najciekawszych atrakcji. W planie m.in. zwiedzanie Betlejem, rejs po jeziorze Galilejskim, zakupy na lokalnym bazarze. Następnie wyprawa off-roadowa przez Pustynie Judzką w kierunku Morza Martwego. Przystanek w punkcie widokowym na monastyr Mar Saba na pewno zrobi duże wrażenie. Czas wolny, relaks i kąpiele w leczniczej wodzie Morza Martwego to obowiązkowy punkt tej wycieczki. Ostatniego dnia powracamy do Tel Awiwu, aby móc bliżej przyjrzeć się tej niesamowitej metropolii Bliskiego Wschodu. Spacery, zakupy i degustacja lokalnego wina na zakończenie wyjazdu.

 

Izrael to świetna kombinacja innego typu podróży: wypoczynkowo w Eljacie i aktywnie w Jordanii.  Ale o tym... w kolejnym odcinku. Zapraszamy!

Pogoda

Tel Awiw11 Lis. 201621°C
Wiatr: 22.53 km/h
Wilgotność: 75%Ciśnienie: 34371.86
Wschód słońca: 6:7 amZachód słońca: 4:42 pm
Pt26°C14°C
Sob26°C16°C
Ndz26°C14°C
Pon25°C13°C
Wt23°C16°C
Śr21°C16°C
Czw23°C14°C