previous arrow
next arrow
Slider

Chińska legenda

Kierunek: Chiny

Termin: maj/czerwiec 2016

Dla kogo: branża usług dla biur

 

Opis wycieczki

 

Chcemy, aby Uczestnicy poznali kraj nie tylko od strony pięknych krajobrazów czy smaków, ale także od strony lokalnych zwyczajów i bogatej kultury.

W trakcie pobytu w Chinach Uczestnicy poznają znaczenie wierzeń w smoki, odkryją świat chińskich symboli, nauczą się podstawowych zwrotów oraz dowiedzą się dlaczego lampiony są tutaj tak popularne.

Jako prezent powitalny – ciasteczko z chińską wróżbą z logo Firmy lub figurka chińskiego odpowiednika znaku Zodiaku.

Każdy Uczestnik otrzyma prezent indywidualnie dobrany do daty jego urodzin.

Galeria

Przykładowy Program Wyjazdu

 

Dzień

RAMOWY PROGRAM

Dzień 1

Spotkanie na lotnisku w Warszawie z pilotem.

Miejsce zbiórki: stoisko ruchome, oznaczone logo Firmy w tzw. Meeting Point (między strefami odpraw D i E, na wprost schodów).

Wylot do Pekinu o godz. 14:25 z międzylądowaniem we Frankfurcie (16:10). Przesiadka 1h i wylot o godz. 17:10.

Dzień 2

Po przylocie o godz. 8:30 powitanie na lotnisku przez polskojęzycznego pilota i transfer do miasta. Na lotnisku powita grupę host ubrany w tradycyjny strój i poczęstuje Gości ciasteczkami z wróżbą. Tekst wróżby będzie odpowiednio przygotowany i opatrzony logo Firmy.

Lunch w lokalnej restauracji. Zwiedzanie Pekinu: The Temple of Heaven.

Wieczorem powitalna kolacja w lokalnej restauracji z daniem głównym „Kaczka po pekińsku” oraz  Kungfu Show.

Dzień 3

Po śniadaniu dalsze zwiedzanie Pekinu. Wśród atrakcji: Plac Niebiańskiego Spokoju (Tiananmen), Zakazane Miasto.

Po lunchu wyjazd na zwiedzanie jednego z najatrakcyjniejszych odcinków Wielkiego Muru - Badaling (wjazd i zjazd kolejką linową).

W drodze powrotnej krótka wizyta w Wiosce Olimpijskiej, gdzie zobaczymy imponujące oświetlenie najsłynniejszych budynków: Water Cube oraz Stadion ze zniczem w kształcie pochodni.

Wieczorem zapraszamy na tzw. foodie tour, obejmujący degustację lokalnych potraw i produktów dostępnych z budek i straganów

Dzień 4

Po śniadaniu dalsze zwiedzanie Pekinu: Pałac letni (opcjonalne: rejs po jeziorze).

Po południu transfer na lotnisko i przelot lokalny do Chongqing. Kolacja i zaokrętowanie na statek 5* (kabiny 2 osobowe). Nocleg na statku, przygotowanie do rejsu. Wieczorne animacje na statku.

* Proponujemy nietypową formę zwiedzania Chin- rejs po rzece Jangcy jest jedną z nielicznych ofert na rynku. W trakcie rejsu, Uczestnicy będą mogli odpocząć po wcześniejszej podróży, mają dostęp do ciekawych atrakcji i imprez wieczornych na statku. Rejs odbędzie się w jednym z najciekawszych oraz najdogodniejszym pod względem transferów lokalnych odcinków rzeki.

Dzień 5

Rejs po rzece Jangcy - podziwianie cudów natury oraz m.in skały Shibaozhai, na której góruje szkarłatna Świątynia w Kształcie Orchidei w formie pagody. Zejście na ląd i zwiedzanie m.in. Miasta Duchów Fengdu - tutaj znajdują się świątynie, w których stapia się buddyzm, taoizm i konfucjanizm.

Nocleg i wieczorne animacje na statku.

Dzień 6

Rejs po rzece Jangcy  - tego dnia zobaczymy dwa z trzech słynnych przełomów. Pierwszy z nich to Qutang, który uwieczniony jest na chińskim banknocie dziesięciu juanów. Jest to najkrótszy z przełomów, ale również i największy przez co najbardziej spektakularny. Następny przełom to przełom Wu. Zejście na ląd i wizyta w Goddess Stream.

Następnie płyniemy w kierunku wąwozu Xiling oraz gigantycznej Wielkiej Tamy Trzech Przełomów - pokonamy niezwykły cud techniki: pięciostopniowej śluzy.

Nocleg i wieczorne animacje na statku.

Dzień 7

Po śniadaniu czas wolny. Około południa zakończenie rejsu w Yichang, lunch w lokalnej restauracji i popołudniowy transfer na lotnisko. Przelot do Szanghaju. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, krótki odpoczynek i kolacja na mieście. W zależności od godziny przylotu zwiedzanie miasta.

Wieczorna integracja.  

Dzień 8

Po śniadaniu zwiedzanie Szanghaju.

W programie najważniejsze atrakcje miasta: Yuyuan Garden, Nanjing Road,  Jade Buddha Temple oraz the Bund.

Wieczorem po pożegnalnej kolacji zapraszamy na akrobatyczny pokaz- show na najwyższym światowym poziomie.

Dzień 9

Po śniadaniu wykwaterowanie i ostatni czas na zakupy. Całodzienne zwiedzanie Szanghaju.

W programie m.in. rejs po rzece Huang Pu River, wizyta w SWC ObservatoryŚwiatowe Centrum Finansowe (w tym SKY WALK na 100 piętrze) oraz Aquarium z najdłuższym na świecie przeszklonym tunelem (120m).

Lunch w lokalnej restauracji.

Wieczorem kolacja na mieście. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski o godz. 23:40 z międzylądowaniem we Frankfurcie (5:20).

Dzień 10

Wylot z Frankfurtu o godz. 7:55. Przylot do Warszawy o godz. 9:30.

 

Pogoda

Beijing, China4 Paź. 201716°C
Wiatr: 22.53 km/h
Wilgotność: 44%Ciśnienie: 34507.31
Wschód słońca: 6:14 amZachód słońca: 5:52 pm
Śr22°C6°C
Czw21°C8°C
Pt22°C11°C
Sob20°C12°C
Ndz20°C14°C
Pon16°C10°C
Wt15°C8°C