Play
previous arrow
next arrow
Slider

Na skraju Argentyny i Brazylii – Wodospady Iguazu

Kierunek: Brazylia i Argentyna

Termin: Listopad 2017

Dla kogo: branża informatyczna

 

Opis wycieczki

 

Naszą podróż zaczynamy w Argentynie – kraju ogromnych przestrzeni, które pokonać można konno jak prawdziwi gauchos,  kraju różnorodnych krajobrazów – gór, lodowców, wodospadów i oceanu, gdzie piękno natury miesza się z magicznymi dźwiękami tanga, wybornym smakiem wina, kolonialną przeszłością i wyśmienitą lokalną kuchnią. Zapraszamy Państwa do przekroczenia granic Ameryki Południowej…

Pierwszym punktem programu jest Buenos Aires, gdzie na uczestników czeka nauka tanga z profesjonalnymi instruktorami, z którymi następnie będzie można sprawdzić nabyte umiejętności w praktyce na parkiecie jednego z klubów Buenos. Po lekcjach kolacja i profesjonalne pokazy tańca.

Poza nauką tanga nasi uczestnicy wybiorą się także na wyjazd do estancii (argentyńskiego rancza) na pampie. Tam skosztują lokalnego jedzenia, wina,  jazda konnej i powożenia. 

Następnie przeniosą się na pogranicze Argentyny i Brazylii, aby podziwiać majestatyczne wodospady Iguazu. Czeka ich Gran Aventura do Iguassu, czyli Wielka Przygoda, w czasie której będą pokonywali dżunglę na ciężarówce terenowej oraz będą oglądać wodospady z bliska, z szybkiej łodzi motorowej. Dla odważnych lot helikopterem nad dżunglą i wodospadami.

Kolejnym punktem zwiedzania będzie kraj samby – Brazylia. Wizytówką Brazylii jest Rio de Janeiro - miejsce słynnego karnawału, miasto usytuowane między górami, a Oceanem, z jego słynnymi dzielnicami: Copacabana i Ipanema. W Rio uczestnicy wyjazdu motywacyjnego doświadczą niezapomnianych wrażeń, m.in. wypoczynek na jednej z najsłynniejszych plaż świata – Copacabanie, wjazd pociągiem na górę Corcovado, na której wznosi się słynny 38 metrowy pomnik Chrystusa Zbawiciela, Favela tour, czyli wizyta w dzielnicy nędzy, pokaz samby na Sambodromie i rejs na jedną z tropikalnych wysepek położonych w pobliżu wybrzeża Rio.

Do tego cudowna pogoda, wspaniała kultura egzotycznej Ameryki Południowej i smaczna kuchnia.

A żeby dać przedsmak tego, co czeka uczestników na wyjeździe motywacyjnym do Argentyny i Brazylii, zachęcamy do obejrzenia filmiku z wizyty nad wodospadami Iguazu

Pogoda

Iguazu Falls25 Lis. 201622°C
Wiatr: 17.70 km/h
Wilgotność: 82%Ciśnienie: 33423.67
Wschód słońca: 5:39 amZachód słońca: 7:12 pm
Pt32°C21°C
Sob33°C22°C
Ndz31°C24°C
Pon28°C22°C
Wt27°C20°C
Śr23°C17°C
Czw28°C20°C