Incentive znaczy motywacja. Dajemy Twojej firmie sprawdzone i skuteczne narzędzie, które wpłynie na poprawę wyników sprzedaży, sprawi, że Twoi pracownicy staną się skuteczniejsi, a klienci zaprzyjaźnią się z marką. W jaki sposób? Poprzez wyjazdy motywacyjne.

Jak działamy?

  1. Po pierwsze analizujemy i szukamy optymalnych rozwiązań. Jaki jest średni wiek grupy? Czy zakładany budżet odpowiada kierunkowi i wymogom? Czy wypoczynek ma być aktywny? W trakcie tego etapu zbieramy jak najwięcej danych, na podstawie których przygotujemy ofertę na wyjazd motywacyjny, który będzie skrojony na miarę.
  2. Przygotowujemy ofertę. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta była nietuzinkowa, pełna wyjątkowych atrakcji, a jednocześnie spełniała Twoje oczekiwania.
  3. Jesteśmy elastyczni. Nasza praca na tym etapie nie kończy się w chwili przesłania propozycji programu wyjazdu. Tak naprawdę dopiero teraz zaczyna się prawdziwa praca nad ofertą. Nie podoba Ci się hotel, który zaproponowaliśmy? Świetnie! Znajdziemy inny. Uważasz, że w programie jest za dużo atrakcji? Z chęcią go przemodelujemy. Jesteśmy otwarci na sugestie i pomysły naszych Klientów, a jednocześnie służymy swoim doświadczeniem.
  4. Nasza oferta to nie tylko propozycja wyjazdu incentive. Równie ważne, jeśli nie ważniejsze, jest to, co robimy przed i po wyjeździe. Uczestnicy wyjazdów potrzebują motywacji i podniesienia emocji. Dysponujemy wachlarzem narzędzi motywacyjnych, które sprawią, że uczestnicy z niecierpliwością będą oczekiwali wyjazdu.
  5. Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie współpracy. Dajemy swój czas, najwyższej klasy usługi oraz 20-letnie doświadczenie.

Zapraszamy do współpracy!